Remi Njemačke i Australije

0

Reprezentacije Njemačke i Australije odigrale su prijateljsku utakmicu u Kaiserslauternu, a ona je završena neriješenim rezultatom 2:2.

Nijemci su odigrali kontrolnu utakmicu u Kaiserslauternu, ali nisu uspjeli da pobijede Australce.

Marco Reus je u 17. minuti pogodio na ubačaj Samija Khedire iskosa s lijeve strane za vodstvo Nijemaca.

Pet minuta prije odlaska na odmor, Troisi pogađa glavom nakon centaršuta s lijeve strane. Na odmor se otišlo sa rezultatom 1-1

U nastavku je Australija prva pogodila. Igrala se 50. minuta kada je Mile Jedinak postigao majstorski gol iz slobodnog udarca, te razočarao domaće navijače.

Izabranike Joachima Loewa poraza je spasio rezervista Lukas Podolski, pogodivši u 81. minuti za konačnih 1:1.