Omladinska liga FBIH: Ilidžanski Igman bolji od Igmana iz Konjica

0

U okviru 23. kola Omladinske lige FBiH kadeti i juniori Igmana su savladali ekipu Igmana iz Konjica.

Prvi na teren su izašli kadeti. Od samog početka susreta Igmanovci su bili bolji i imali odlične prilike. U 15. minuti Junuzović pogađa za 1:0 i veliko slavlje domaćina. Isti igrač u 25. minuti pogađa za 2:0.U 33. minuti gosti s bijele tačke smanjuju rezultat na 2:1. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2:1 za domaćine. U drugo poluvrijeme domaćini opet ulaze agresivno i prave seriju odličnih šansi ali lopta nije htjela u gol. U 55. minuti tek što je ušao u igru Selak R. pogađa za 3:1. U 68. minuti gosti ponovo sa bijele tačke smanjuju rezultat na 3:2. Nakon odlične igre Selak R. drugim golom povećavaju rezultat na 4:2 i to je bio konačan rezultat utakmice.

U drugoj utakmici juniori Igmana su također bili bolji od ekipe Igmana iz Konjica sa rezultatom 4:0. Igmanovci su odlično otvorili utakmicu i u 9. minuti Komar je pogodio za 1:0. U toku prvog poluvremena obje ekipe su stvorile neke šanse ali su Igmanovci povećali rezultat na 2:0 autogolom gostiju. U 35. minuti Karup povećava rezultat na 3:0 i to je bio konačan rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu smo vidjeli dobru igru domaćina. U 65. minuti Karup svojim drugim golom povećava rezultat na 4:0. Do kraja utakmice se rezultat nije mijenjao.