Diego Costa dvije sedmice van terena

0

Fudbaler Celshea Diego Costa odsustvovaće sa terena najmanje dvije sedmice zbog povrede tetive, potvrdio je menadžer Jose Mourinjo.

Španjolski napadač je ušao u igru u na početku durog poluvremena meča sa Stoukom, umesto Oscara, ali je teren morao da napusti već nakon deset minuta, zamijenio ga je Drogba. Chelse je pobjedio 2:1

Costa je u igru ušao pri rezultatu 1:1, a Mourinjo je rekao da je morao da rizikuje uvođenjem španskog napadača i da je važno da je tim osvojio tri boda.

“Costa je dva puta odradio kompletan trening. Svi pregledi od prije par dana pokazali su da nema problema. Da smo imali dva ili tri gola razlike on ne bi ulazio u igru i sačuvali bismo ga još sedam dana. Ali rizikovali smo”, rekao je Portugalac.

Kosta je tokom sezone imao problema sa povredama, a na 31 utakmici za “plavce” u svim takmičenjima postigao je 20 golova.

On će sigurno prpoustili mečeve sa Kvins Park Rendžersom i Mančester Junajtedom u Premijer lig